Numer 2(272)    luty 2008Numer 2(272)    luty 2008
fot.Anna Radziukiewicz
2019 VIII 08 Dodatkowe pociągi na Grabarkę

Jak co roku, wierni wyruszający na uroczystości Święta Przemienienia Pańskiego na świętej Górze Grabarce, mogą liczyć na specjalne pociągi POLREGIO.

 

Święto Przemienienia Pańskiego każdego roku gromadzi na świętej Górze Grabarce tysiące pielgrzymów wyznania prawosławnego. Z myślą o nich, w porozumieniu z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, w niedzielę 18 sierpnia 2019 roku w godzinach popołudniowych i wieczornych, POLREGIO uruchomi dodatkowe pociągi. Dzięki wsparciu finansowemu jakie na ten cel przeznaczył Urząd Marszałkowski naszego województwa, pielgrzymi będą mogli skorzystać z dodatkowych połączeń na trasie Hajnówka - Siedlce przez Czeremchę.

Natomiast w Święto Przemienienia, 19 sierpnia, do położonej w pobliżu Grabarki stacji Sycze będzie można dojechać kursującymi na co dzień między Siedlcami a Hajnówką pociągami POLREGIO.

W pociągach dodatkowych obowiązywać będzie taryfa REGIO oraz oferty specjalne „Ty i 1, 2, 3” i „REGIO Senior”.

                                                                                                                       

Bilety są dostępne w kasach biletowych oraz w systemie sprzedaży bilety.polregio.pl i aplikacji POLREGIO.  Na wszystkich stacjach, poza stacją Białystok i Czeremcha, bilety można kupić także u obsługi pociągu bez dodatkowych opłat.


Szczegółowe informacje:

Renata Gerasimiuk

Przewozy Regionalne sp. z o.o.

Oddział Podlaski z siedzibą w Białymstoku

tel. 782 452 693

e-mail: rzecznik.bialystok@p-r.com.pl


Rozkład jazdy pociągów: